Otwarcia Rzeszowskiego Salonu Maturzystów, który po raz dziewiąty odbył się na Politechnice Rzeszowskiej dokonał prof. dr hab. inż. Adam Marciniec – prorektor ds. kształcenia z Politechniki Rzeszowskiej, z udziałem Podkarpackiego Kuratora Oświaty – pana Jacka Wojtasa, dyrektora OKE w Krakowie – pana Lecha Gawryłowa oraz prorektora ds. studenckich i kształcenia Uniwersytetu Rzeszowskiego - prof. dra hab. Wojciecha Walata. W uroczystości uczestniczyła również pani Katarzyna Kuczmenda, z-ca dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz pani Jadwiga Miąsik z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa.

Rzeszowski Salon Maturzystów odbywa się w gościnnych murach Politechniki Rzeszowskiej. Jak co roku zapraszamy młodzież na cykl wykładów przygotowanych przez ekspertów OKE w Krakowie rozwiewających mity wokół egzaminów maturalnych oraz na prezentacje oferty dydaktycznej gospodarza salonu: Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na maturzystów czekać będą stoiska uczelni i innych instytucji edukacyjnych z Podkarpacia i całej Polski oraz najnowsza edycja Informatora dla Maturzystów 2016. 

Warto wiedzieć: w województwie podkarpackim jest ponad 450 szkół ponadgimnazjalnych, w tym 132 szkoły ogólnokształcące i 118 techników.

Miejsce: Politechnika Rzeszowska

Miejsce:

Politechnika Rzeszowska
Miasteczko Akademickie
Politechnika Rzeszowska, al. Powstańców Warszawy 12

Komisarz Rzeszowskiego Salonu Maturzystów: Edyta Tarnowska-Piotrowska
22 628 58 62, 22 621 75 26 wew. 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Salon Maturzystów Perspektywy 2015