Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Centrum Dydaktyczne - Łódź, ul. Pomorska 251

Kiedy odbędzie się salon?

6-7 września, wstęp wolny
godziny otwarcia: 9:00-15:00


Łódzki Salon Maturzystów już za nami

- Byłam wczoraj z klasą a dzisiaj przyjechałam jeszcze raz, już sama - mówi Ada z liceum w Piotrkowie Trybunalskim. - Wczoraj byłam na wykładach OKE z matematyki, polskiego i biologii.Wybieram się na medycynę albo...na marketing. Dzisiaj postanowiłam odpytać SGH i Uniwersytet Łódzku o ten alternatywny wybór. Jest też spotkanie na temat pracy dla ludzi reklamy....

Dla maturzystów z łódzkiego przygotowaliśmy 57 spotkań, mieli okazję spotkać się z uczelniami z całej Polski. - To był niezwykły Salon  - twierdzą goście, gospodarze i eksperci. Do zobaczenia za rok!

Jak co roku we wrześniu, tłumy maturzystów z województwa łódzkiego zjawiły się na Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2016, który tym razem odbył się w pięknych obiektach Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Maturzystów przywitali: JM Rektor UMed. prof. Radzislaw Kordek - Przewodniczący Komitetu Honorowego Salonu i Waldemar Siwiński - prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, a także wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela, Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski i dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi Danuta Zakrzewska. Bank Zachodni WBK - Santander Universidades, Partnera X Jubileuszowego Salonu Maturzystów Perspektywy 2016 reprezentowała Alina Banaś - dyrektor Biura Rozwoju Placówek Santander Universidades.

Długa kolejka ustawiała się pod odbiór “Informatora dla Maturzystów 2017” Perspektyw.

Wizyta na Salonie pomoże maturzystom nie tylko wybrać kierunek studiów i uczelnię, ale także odnaleźć się na rynku pracy. Spotkania dla nich przygotowało m.in. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, odbędzie także prezentacja firm technologicznych jako miejsca zatrudnienia dla absolwentów uczelni technicznych.

Galeria zdjęć

Fot. Warszawska Szkoła Reklamy

10. kampania Salon Maturzystów Perspektywy rozpoczęła się w Łodzi

Jak co roku we wrześniu, tłumy maturzystów z województwa łódzkiego zjawiły się na Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2016, który tym razem odbywa się w pięknych obiektach Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Maturzystów przywitali: JM Rektor UMed. prof. Radzislaw Kordek - Przewodniczący Komitetu Honorowego Salonu i Waldemar Siwiński - prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, a także wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela, Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski i dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi Danuta Zakrzewska. Bank Zachodni WBK - Santander Universidades, Partnera X Jubileuszowego Salonu Maturzystów Perspektywy 2016 reprezentowała Alina Banaś - dyrektor Biura Rozwoju Placówek Santander Universidades.

Czytaj więcej...

Komisarz salonu

Anna Szkutnik
tel. 22 621 75 26 wew. 34
a.szkutnik@perspektywy.pl

Dla wystawców

Patronaty