Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Poznańska
Centrum Wykładowo-Konferencyjne
ul. Piotrowo 2, Poznań

Kiedy odbędzie się salon?

12-13 września, wstęp wolny
godziny otwarcia: 8:30-15:00


Poznański Salon Maturzystów 2016

Poznań to znakomite miasto do studiowania, zabawy i pracy – podkreślali solidarnie członkowie Komitetu Honorowego Poznańskiego Salonu Maturzystów podczas uroczystości otwarcia. Życzyli powodzenia i zachęcali maturzystów, aby zadbali o jak najlepszy wynik podczas majowego egzaminu dojrzałości.

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Politechniki Poznańskiej od rana tłumy maturzystów z województwa wielkopolskiego uczestniczą w spotkaniach z ekspertami OKE i prezentacjach uczelni. Pierwsi goście pojawili się w na Poznańskim Salonie już przed ósmą i ustawili się w kolejce po odbiór „Informator dla Maturzystów 2017”.

Podczas uroczystej inauguracji młodzież i nauczycieli powitali: prof. Jacek Goc, prorektor Politechniki Poznańskiej, Zofia Hryhorowicz, dyrektor OKE w Poznaniu, Hanna Rajcic-Mergler – wielkopolski wicekurator oświaty, Mariusz Wiśniewski - pierwszy zastępca prezydenta miasta Poznania, W uroczystości uczestniczyli również prorektor ds. studiów Uniwersytetu Przyrodniczego prof. Cezary Mądrzak, Czesław Kruczek - z-ca dyrektora Biura Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego. Fundację Edukacyjną Perspektywy reprezentowała dyrektor zarządzająca - dr Bianka Siwińska.

Członkowie Komitetu Honorowego przecinając wstęgę oficjalnie zainaugurowali, jubileuszowy, X Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2016.

Galeria zdjęć

Fot. Warszawska Szkoła Reklamy

Komisarz salonu

Andrzej Fornal
tel. 22 621 75 26
a.fornal@perspektywy.pl

Dla wystawców

Patronaty