Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Warszawska
Gmach Główny, plac Politechniki 1, Warszawa

Kiedy odbędzie się salon?

15-16 września, wstęp wolny
godziny otwarcia: 9:00-15:00
wjazd autokarów od strony ul. Romana i Jana Podoskich
Opłata zryczałtowana 50zł za autokar.
Płatność u pracownika STA
Mapa dojazdu


Warszawski Salon Maturzystów – po raz 11.!

Tysiące maturzystów z Warszawy i województwa mazowieckiego przybywają od rana do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, gdzie w czwartek rozpoczął się Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2016. To już jedenasta edycja tej imprezy, bowiem właśnie na PW odbył się “historyczny”, pierwszy Salon Maturzystów. Jego ogromna popularność – autokary z maturzystami przyjeżdżały nie tylko z województwa mazowieckiego, ale także innych regionów kraju! - sprawiła, że kampania została rozszerzona na cała Polskę.

Maturzystów przywitali na Salonie: prof. Janusz Walo, prorektor PW, prof. Andrzej Mastalerz, wiceprzewodniczący KRUW, Włodzimierz Paszyński – wiceprezydent Warszawy i inni znakomici goście. Jutro drugi dzień Warszawskiego Salonu.

Fot. WSR

Warszawski Salon Maturzystów

Największy i najliczniej odwiedzany przez maturzystów, i to nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z województw ościennych. Piękna Aula Główna Politechniki Warszawskiej co roku zapełniona jest stoiskami uczelni z całej Polski i z zagranicy. W salach wykładowych odbywają się spotkania na temat matury prowadzone przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Podczas targów odbywają się spotkania na temat warunków rekrutacji na warszawskich uczelniach. Do dyspozycji gości Salonu, jak co roku, będą również doradcy zawodowi, którzy ułatwią młodym ludziom dokonanie wyboru zgodnego z ich predyspozycjami. To wszystko sprawia, że maturzysta, który odwiedza salon, wychodzi z niego lepiej przygotowany do egzaminu i wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Serdecznie zapraszamy - spotkajmy się na Salonie

Tak było na Warszawskim Salonie w 2015 r.

Fot. WSR

Realizacja: WSR

Komisarz salonu

Anna Szkutnik
tel. 22 621 75 26 wew. 34
a.szkutnik@perspektywy.pl

Dla wystawców

Patronaty