Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Wrocławska
Centrum Kongresowe
ul. Janiszewskiego 8, Wrocław

Kiedy odbędzie się salon?

28-29 września, wstęp wolny
godziny otwarcia: 9:00-15:00


Wrocławski Salon Maturzystów 2016

Politechnika Wrocławska jest gospodarzem jednego z ostatnich w tym roku Salonów Maturzystów. To Salon drugi pod względem liczby wystawców - aż 44 stanowiska czekają na maturzystów zainteresowanych ofertą polskich i zagranicznych uczelni, wydawnictw edukacyjnych, kursów przygotowujących do egzaminów.

- W zeszłym roku byłam jako uczennica na Salonie w Szczecinie. - mówi Zuzanna Okrutna, aktualnie już studentka chemii i analityki przemysłowej PWr - Decyzję o kierunku, uczelni i o zamieszkaniu we Wrocławiu podjęłam właśnie dzięki ubiegłorocznym targom.

Goście Wrocławskiego Salonu spotykają się z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, uczestniczą w barwnych prezentacjach wrocławskich uczelni, dowiadują się o różnych strategiach podejścia do matury i dokonywania sensownych wyborów edukacyjnych pod kątem wymarzonej nauki i pracy.

Uroczyste otwarcie Salonu, połączone z wykładem o maturze wygłoszonym przez Wojciecha Małeckiego, dyrektora tutejszej Okręgowej Komisji Egzaninacyjnej, zaszczycili m.in.: prof. Cezary Madryas, rektor Politechniki Wrocławskiej oraz przedstawiciele władz pozostałych uczelni Dolnego Śląska, Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy - pomysłodawca ogólnopolskiej kampanii Roman Kowalczyk, dolnośląski kurator oświaty.

JUTRO - w czwartek 29 września na PWr (Centrum Kongresowe, ul. Janiszewskiego 8) czekamy na kolejnych maturzystów z dolnośląskiego. Mamy jeszcze dla Was "Informator dla Maturzystów 2017", ale nie zapomnijcie zabrać ze sobą potwierdzenia wypełnienia ankiety na naszej stronie www!

Galeria zdjęć

Fot. Warszawska Szkoła Reklamy

Komisarz salonu

Artur Olczak
tel. 22 621 75 26
a.olczak@perspektywy.pl

Dla wystawców

Patronaty