Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Informacje dla wystawców

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców  Wrocławskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2017, organizowanego w dniach 21-22 września 2017 r.

ODBIÓR STOISKA

Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze będzie można odebrać we środę 20 września w godz. 16.00 -18.00 lub w czwartek 21 września w godz. 7.30-8.30 na głównym stoisku Perspektyw. Pisemne potwierdzenie odebrania stoiska przez Państwa przedstawiciela będącego na miejscu jest obowiązkowe. Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem Salonu dla zwiedzających, tj. 21 września do godz. 8.30.

DOJAZD DLA WYSTAWCÓW

Podobnie jak w latach ubiegłych, do budynku będzie dojazd tylko dla samochodów Wystawców w celu rozładunku materiałów. Wystawcy, którzy będą chcieli podjechać bezpośrednio pod budynek, proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie się na stoisku Perspektyw w holu głównym w celu odbioru karty wjazdu. Możliwość parkowania pod budynkiem będzie jedynie na czas rozładunku materiałów.

DEMONTAŻ

Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 22 września po zakończeniu Salonu tj. nie wcześniej niż po godz. 15.00.

GODZINY OTWARCIA

Wrocławski Salon Maturzystów otwarty jest dla zwiedzających w dniach 21-22 września w godz. 8.30 - 15.00.

UROCZYSTE OTWARCIE

Uroczysta inauguracja połączona z wykładem inauguracyjnym przygotowanym przez Pana Wojciecha Małeckiego – dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu odbędzie się 21 września o godz. 11.00 w Sali A Centrum Kongresowego. Serdecznie Państwa zapraszamy.

Dodatkowe informacje, program, mapę dojazdu można znaleźć na stronie www.salonmaturzystow.pl/wroclaw

Z poważaniem

Magda Rulska
Koordynator Salonu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.