Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Informacje organizacyjne dla wystawców

PLAN WYSTAWY
Dostępny jest poda adresem: http://www.salonmaturzystow.pl/2018/pdfy/2018-sm-gdansk-plan.pdf

WJAZD NA SALON
Wjazd na salon będzie możliwy bramą nr 2 (przy Rektoracie UG) na hasło: PERSPEKTYWY. 16 września (niedziela) nie będzie strażnika przy wjeździe, prosimy o kontakt przez intercom (przycisk na słupku) i podanie hasła na wjazd.

ODBIÓR STOISK
Stoisko wystawiennicze w Gdańsku (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 6) będzie można odebrać w niedzielę 16 września br. w godz. 15.00-17.00 lub w poniedziałek rano 17 września w godz. 8.00-8.30 na głównym stoisku Perspektyw.

Uwaga! warunkiem koniecznym do odebrania stoiska jest dokonanie opłaty za wcześniejsze zlecenie (prosimy o sprawdzenie płatności w Państwa księgowości).

Pisemne potwierdzenie odebrania stoiska przez Państwa przedstawiciela będącego na miejscu jest obowiązkowe. Uprzejmie prosimy, aby wszelkie czynności porządkowe na stoisku zostały zakończone przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 17 września br. najpóźniej do godz. 8.30.

DEMONTAŻ
Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk w Gdańsku jest 18 września br., po zakończeniu targów.

DEPOZYT
Pierwszego dnia po zakończeniu targów będzie funkcjonował bezpłatny depozyt w biurze targów obok Audytorium B na podstawie druków zdawczo-odbiorczych (do pobrania na stoisku Perspektywy).

GODZINY OTWARCIA
Gdański Salon Maturzystów otwarty jest dla zwiedzających w godz. 8.30-15.00.