Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Świętokrzyska
Rektorat i Biblioteka Główna
Kielce, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

Kiedy odbędzie się salon?

18 września,
godz. 8.30 - 15.00
wstęp wolny


Kielecki Salon Maturzystów

Maturzyści z województwa świętokrzyskiego spotkają się 18 września br. na Politechnice Świętokrzyskiej. Będzie to już 10 edycja targów dla kandydatów na studia, przygotowana  przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi, władze regionalne odpowiedzialne za edukację i przez gospodarza wydarzenia, Politechnikę Świętokrzyską.

Wrześniowe spotkanie – tradycyjnie – cieszy się zainteresowaniem uczniów, nauczycieli, doradców zawodowych. Na wykłady ekspertów i rozmowy z przedstawicielami różnych uczelni przybywa od lat porównywalna grupa 6-6.500 osób planujących dalszą naukę. To prawie 2/3 populacji każdego z dotychczasowych roczników maturalnych w województwie świętokrzyskim.

Salon jest okazją do spotkań z ekspertami odpowiedzialnymi za egzaminy z podstawowych i rozszerzonych przedmiotów maturalnych, pozwala zatem na bezpieczne przygotowanie strategii. Obecność licznych uczelni z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Lublina, Katowic, możliwość osobistego odwiedzenie największej uczelni technicznej regionu – Politechniki w Kielcach – to okazja na poznanie ofert i wymagań oraz perspektyw dla absolwentów poszczególnych uczelni i kierunków studiów. 15 września br. opublikujemy szczegółowy program Salonu wraz z systemem rejestracji na spotkania z ekspertami łódzkiej OKE.

Politechnika Świętokrzyska przyjmie tegorocznych gości we wtorek, 18 września, w Auli Głównej Wykładowej – tu odbędzie się większość spotkań z ekspertami OKE oraz w tzw. “okrąglaku”, czyli Budynku Biblioteki-Rektoratu i w budynku B. Wstęp na Salon jest wolny.

Ci z gości Salonu, który wypełnią “Ankietę Maturzysty 2018”-  udostępnimy ją w sierpniu na stronie www.salonmaturzystow.pl i na stronie głównej portalu www.perspektywy.pl  - mogą liczyć na odebranie w recepcji Perspektyw swojego gratisowego egzemplarza “Informatora dla Maturzystów 2019”.

Do zobaczenia!

 

Tak było rok temu

 

Fot. WSR

UWAGA:
Nowy termin Białostockiego Salonu 7 IX

Komisarz Salonu

Magda Rulska
tel. 22 628 58 62 wew. 13
tel. 22 621 75 26 wew. 13
m.rulska@perspektywy.pl