Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie

Opis:

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera to absolutnie wyjątkowe miejsce na krakowskiej i ogólnopolskiej mapie edukacyjnej. To oferta, której nie powstydziłyby się najlepsze zachodnie uczelnie, świetna, ceniona na całym świecie kadra naukowa, ambitni, aktywni, zadowoleni studenci oraz liczni przyjaciele - wybitni przedstawiciele świata biznesu, kultury i polityki!

W ofercie edukacyjnej uczelni znajdują się studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.

Studia licencjackie, czyli studia I stopnia, to cztery ściśle wyspecjalizowane kierunki, które pozwolą zdobyć konkretną wiedzę i stać się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy: Psychologia, Skandynawistyka: Studia Filologiczno-Biznesowe, Grafika Reklamowa i Multimedia oraz Lingwistyka Dla Biznesu.

Studia magisterskie, czyli studia II stopnia, to doskonała możliwość poszerzenia wiedzy związanej z filologią angielską. Kierunek oferuje trzy starannie wyselekcjonowane i pożądane na rynku pracy specjalizacje: Komunikacja Międzykulturowa w Biznesie, Specjalność Nauczycielska oraz Przekład Ustny i Pisemny.

Studia podyplomowe to z kolei bogata oferta kierunków, których unikalną cechą jest doskonałe wyważenie teorii i praktyki. Dzięki wnikliwym obserwacjom i analizom rynku studia są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do obecnych wymogów.

Od nowego roku akademickiego 2018/2019 siedziba uczelni mieścić się będzie w nowoczesnym budynku przy al. Jana Pawła II 39a – zapraszamy!

E-katalog

Komisarz salonu

Anna Szkutnik
tel. 22 628 58 62 wew. 34
tel. 22 621 75 26 wew. 34
a.szkutnik@perspektywy.pl