Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Informacje organizacyjne dla wystawców

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2018, organizowanego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej w dniach 6-7 września 2018 na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

PLAN
W załączniku przesyłamy plan rozmieszczenia stoisk.

MIEJSCE
Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 11

ODBIÓR STOISKA
Uprzejmie informujemy, że stoisko będzie można odebrać w środę 5 września br. w godz. 16.00-18.00 lub w poniedziałek rano, 6 września br., ekipa Perspektyw jest do dyspozycji Wystawców w godz. 7.00-8.00.

Pisemne potwierdzenie odebrania stoiska (z przedstawionym dowodem wpłaty za stoisko) przez Państwa przedstawiciela będącego na miejscu jest obowiązkowe. Prosimy, aby stoiska były gotowe przed godz. 8.00, 6 września, kiedy zaczniemy wpuszczać młodzież.

DYŻUR RATOWNIKA MEDYCZNEGO
W godzinach otwarcia Salonu dyżur w sali obok auli pełnić będzie ratownik medyczny. Prosimy o zgłaszanie się tam w przypadku urazów lub nagłych zachorowań.

PROGRAM
Program spotkań dla maturzystów i nauczycieli znajdą Państwo na stronie www.salonmaturzystow.pl/2018/kujawsko-pomorski

GODZINY OTWARCIA
Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów w Bydgoszczy otwarty będzie dla zwiedzających w dniach 6-7 września br. w godz. 8.00-15.00.

Z poważaniem,
Anna Wdowińska
Koordynator Salonu
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.