Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Kolegium Jana Pawła II
Lublin, Al. Racławickie 14

Kiedy odbędzie się salon?

26-27 września
godz. 8.30-15.00
wstęp wolnyLubelski Salon Maturzystów

Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych i ich nauczycieli do udziału w Lubelskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018, który odbędzie się 26-27 września br. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Przygotowaliśmy bardzo interesujący program spotkań i prezentacji, na który już można się zapisywać. Przypominamy, że ze względu na wygodę i bezpieczeństwo młodzieży, na wszystkie spotkania programowe obowiązują zapisy przez internet.

Swoją ofertę studiów przedstawią maturzystom uczelnie z regionu i Polski (22 wystawców). Będzie to dla młodzieży okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Wizyta na Salonie z pewnością pomoże uczniom w podjęciu decyzji dotyczących dalszego kształcenia. Zachęcamy młodzież do aktywnego uczestnictwa - przedstawiciele uczelni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące uczelni i studiów, wystarczy zapytać!

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie przygotowała dla gości Salonu prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2019 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Odbędą się także spotkania pomocne w zaplanowaniu przyszłej kariery.

Bardzo prosimy o przestrzeganie terminów zapisów. Jeśli muszą Państwo zrezygnować z udziału uczniów w spotkaniu, apelujemy o przekazanie nam tej informacji. Zwolnione miejsca będziemy mogli udostępnić innym grupom. Uczestników niezapisanych będziemy mogli wpuścić na wykład tylko, jeśli zostaną wolne miejsca. Opiekunów zarejestrowanych grup zapraszamy do stoiska Perspektyw po odbiór pakietów zawierających m.in. Informator dla Maturzystów 2019.

Prosimy o zachęcenie młodzieży do wypełniania Ankiety Maturzysty, zamieszczonej pod adresem www.perspektywy.pl/informator. Wypełnienie ankiety jest premiowane bezpłatnym egzemplarzem Informatora dla Maturzystów 2019, który można będzie odebrać w stoisku Perspektyw podczas Salonu. Salon będzie otwarty dla publiczności w godzinach 9.00-15.00.

W tym roku przypada 100-lecie istnienia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ta znakomita uczelnia o 100-letniej tradycji będzie po raz pierwszy gospodarzem Lubelskiego Salonu Maturzystów. Wysoki poziom nauczania, kadra, dobra baza dydaktyczna oraz akademicko-duchowy klimat uczelni, sprawiają, że młodzież chętnie tu studiuje. Zapraszamy lubelskich (i nie tylko) maturzystów poznajcie KUL podczas Lubelskiego Salonu Maturzystów.

Tak było rok temu

Komisarz salonu

Andrzej Fornal
tel. 22 628 58 62 wew. 19
tel. 22 621 75 26 wew. 19
a.fornal@perspektywy.pl