Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Opis:

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku kształci na 15 kierunkach: Analityka Medyczna, Biostatystyka,  Dietetyka, Elektroradiologia, Farmacja, Fizjoterapia, Kosmetologia, Lekarski, Lekarsko-Dentystyczny, Logopedia z Fonoaudiologią, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Ratownictwo Medyczne, Techniki Dentystyczne, Zdrowie Publiczne. Wybierając UMB, wybierasz przyszłościowy zawód medyczny!

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku to prestiżowa, prężnie rozwijająca się Uczelnia publiczna, zajmująca co roku wysokie miejsce w rankingach szkół wyższych. Kampus Uniwersytetu mieści się w ścisłym centrum Białegostoku, a siedzibą Uczelni jest Pałac Branickich – XVIII wieczny zabytek otoczony przepięknymi ogrodami pałacowymi i nowoczesnymi budynkami dydaktycznymi.

Największą wartością, jaką możemy przekazać studentowi, jest wiedza. Nasi pracownicy naukowi to najwyżej oceniana w środowisku kadra naukowo – dydaktyczna, a jednocześnie jedna z najmłodszych w Polsce. Zajęcia prowadzone są w ultranowoczesnych, dobrze wyposażonych obiektach. Kształcimy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. O poziomie nauczania świadczą między innymi czołowe wyniki naszych absolwentów w egzaminach końcowych: w Lekarskim Egzaminie Końcowym i w Lekarsko-Dentystycznym Egzaminie Końcowym.

Zdecydowana większość naszych absolwentów od razu po studiach znajduje pracę lub kontynuuje kształcenie. Dowodzi to, że studia medyczne są trafionym wyborem pod względem przyszłego zatrudnienia i kariery zawodowej.

Czy studia medyczne są trudne? Czy ciężko jest być studentem kierunków medycznych? Odpowiedzialne zawody, decydujące o ludzkim zdrowiu i życiu, wymagają solidnego przygotowania i kwalifikacji, a tym samym nakładu pracy. Niemniej jednak studia na Uniwersytecie  Medycznym to również nowe, wartościowe przyjaźnie i możliwość realizowania własnych pasji.

Podsumowując:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku jest miejscem dla ludzi ambitnych, aktywnych, którzy nie boją się marzyć i sięgać po te marzenia. Czekamy na Ciebie!

 

E-katalog

Szkoły policealne
Warszawska Szkoła Reklamy

Komisarz salonu

Andrzej Fornal
tel. 22 628 58 62 wew. 19
tel. 22 621 75 26 wew. 19
a.fornal@perspektywy.pl