Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Uniwersyet Ekonomiczny we Wrocławiu

Adres:

ul. Komandorska 118/120
53-345 Wrocław

713680374

ue.wroc.pl

rekrutacja@ue.wroc.pl

Opis:

W praktyce – najlepsi!

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest najchętniej wybieraną przez kandydatów publiczną uczelnią ekonomiczną w kraju. Będąc jednym z wiodących ośrodków badań w dziedzinie nauk ekonomicznych oraz nauk o zarządzaniu w Polsce, a także – za sprawą szerokiej międzynarodowej współpracy naukowej i dydaktycznej – nasz Uniwersytet stał się cenionym partnerem wielu zagranicznych uczelni i jednostek naukowych.

Oferta edukacyjna uczelni, na którą składa się 10 kierunków kształcenia, w tym 6 także w języku angielskim, oraz ponad 100 specjalności, umożliwia precyzyjny wybór ścieżki edukacyjnej na najwyższym poziomie. Dodatkowo szeroko zakrojony program Indywidualnego Programu Studiów pozwala na w pełni zindywidualizowane kształcenie, także pod okiem tutorów i mentorów.

Działalność naukowo-badawcza i dydaktyczna uczelni prowadzona jest na czterech wydziałach:

  • Zarządzania, Informatyki i Finansów
  • Nauk Ekonomicznych
  • Inżynieryjno-Ekonomicznym
  • Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.

Najlepsza kadra naukowa oraz praktycy biznesu, w tym wielu absolwentów naszej uczelni, na co dzień zapewniają studentom praktycznie ukierunkowane kształcenie, a z możliwości uzupełnienia i dopełnienia swojej wiedzy na studiach podyplomowych i szkoleniach prowadzonych przez nasz uniwersytet korzysta rocznie ponad 2 tys. absolwentów uczelni z całego kraju.

74 organizacje studenckie i naukowe, dające ogromne – rzadko spotykane na innych uczelniach – możliwości rozwijania pasji naukowych, pozwalające na zdobycie doświadczenia w realizacji dużych projektów.

Nowoczesna baza naukowo-dydaktyczna, funkcjonalna infrastruktura oraz przyjazne otoczenie miejskie czynią z Uniwersytetu Ekonomiczne we Wrocławiu unikatowe w skali kraju centrum akademickie, z niepowtarzalną atmosferę kameralnego i zielonego kampusu w środku miasta.

E-katalog

Inne
Nowa Era

Komisarz salonu

Bartek Więckowski
tel. 22 628 58 62 wew. 44
tel. 22 621 75 26 wew. 44
b.wieckowski@perspektywy.pl