Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Collegium Da Vinci

Adres:

ul. gen. T. Kutrzeby 10
61-719 Poznań

612711010

cdv.pl
https://rekrutacja.cdv.pl

info@cdv.pl

Opis:

Collegium Da Vinci w Poznaniu to uczelnia o profilu praktycznym, jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Wielkopolsce. Od ponad 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. W Collegium Da Vinci, Uczelni Ludzi Ciekawych, wierzymy że ciekawość jest najpotężniejszą cechą ludzką, która popycha ludzi do ciągłego rozwoju. CDV to miejsce, w którym studenci z zainteresowaniem i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Studenci, absolwenci i pracownicy CDV, to osoby nie tylko ciekawe świata, ale też pełne pasji w odkrywaniu nowych rzeczy i w pozytywny sposób wpływające na swoje otoczenie.

W ofercie CDV jest 11 kierunków studiów dyplomowych I i II stopnia: doradztwo i coaching, zarządzanie kreatywne, nowa pedagogika – edukacja prorozwojowa, grafika, informatyka, mediaworking, informatyczne techniki zarządzania (ze specjalizacjami: technologie blockchain, IT project manager, IOD). Prowadzimy kierunki w j. angielskim: urban management i informatykę, przygotowujące do pracy w polskich i międzynarodowych instytucjach, firmach i organizacjach.

Uczelnia oferuje także studia podyplomowe i studia podyplomowe dla nauczycieli realizowane w 7 miastach Polski. Wszystkie kierunki są interesujące i innowacyjne, tworzone we współpracy z pracodawcami oraz na podstawie trendów w światowej gospodarce i kierunku zmian na rynku pracy; nasi absolwenci znajdują pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami i wykształceniem. CDV współpracuje z ponad 160 partnerami i 19 zagranicznymi uczelniami.

E-katalog

Komisarz salonu

Bartek Więckowski
tel. 22 628 58 62 wew. 44
tel. 22 621 75 26 wew. 44
b.wieckowski@perspektywy.pl