Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

Adres:

ul. Żołnierska 53
71-210 Szczecin

zpsb.pl

Opis:

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to pierwsza uczelnia niepubliczna na Pomorzu Zachodnim. Od 25 lat dostarcza wykwalifikowaną kadrę dla firm i instytucji w regionie na świecie. Daje gwarancję solidnej i innowacyjnej wiedzy oraz rozwoju kariery zawodowej.

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu stawiamy na praktykę! Studia w ZPSB w Szczecinie to różnego rodzaju warsztaty, gry strategiczne oraz interaktywne wykłady i spotkania z ludźmi sukcesu. Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, którzy pracują nie tylko na uczelni, ale także zajmują wysokie stanowiska w firmach o uznanej renomie. Zajęcia z praktykami, platformy edukacyjne i nauka online, autorskie gry szkoleniowe, dziekanat online czy duży parking – to tylko niektóre udogodnienia nauki w ZPSB.

W ofercie edukacyjnej są studia I i II stopnia w Szczecinie, Gryficach, Stargardzie i Świnoujściu. Kierunki Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka i Pedagogika oferują wiele atrakcyjnych specjalności - np. Logistyka-Spedycja-Transport, Psychologia zarządzania, Marketing i nowe media, Grafika komputerowa, Game design czy Inżynier aplikacji mobilnych, albo Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w Gryficach lub Edukacja elementarna z wczesnym nauczaniem języka niemieckiego w Świnoujściu. W Szczecinie polecamy wyjątkowe studia w języku angielskim International Business Studies –  to studiowanie w międzynarodowym środowisku. Niezbędne w rozwoju kariery są także studia podyplomowe, z ponad 30 kierunkami do wyboru, a także prestiżowe studia Executive MBA. Dodatkowo szeroka oferta szkoleń i kursów, również w formule online, czyli e-learningu.

Zapraszamy do ZPSB!

E-katalog

Komisarz salonu

Wioleta Kupiec
tel. 22 628 58 62 wew. 32
tel. 22 621 75 26 wew. 32
w.kupiec@perspektywy.pl