Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Opis:

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum Praktycznie najlepsi!

Od 18 lat z sukcesami Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum zapewnia swoim studentom kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych. Specjalizujemy się w informatyce, pedagogice, pedagogice specjalnej, bezpieczeństwie wewnętrznym.

Do nauczania i dydaktyki podchodzimy poważnie, praktycznie i skutecznie. Nasi studenci bez względu na wiek są przede wszystkim partnerami i współtwórcami życia uczelni.

Dziś wyzwaniem nie jest deficyt wiedzy, ale nieumiejętność jej zastosowania w praktyce. To przyszłość naszych studentów decyduje o przyszłości Uczelni. Mamy tego świadomość i dlatego stawiamy na kulturę nauczania, opartą na współpracy z praktykami, doświadczonymi dydaktykami, wyspecjalizowaną kadrą akademicką, wspomaganą przez ekspertów zewnętrznych i partnerów zagranicznych. Budujemy kulturę zaufania i współpracy. Dzięki temu nasi studenci wracają do nas, by rozwijać swoje kompetencje, umiejętności, podnosić kwalifikacje.

Jeśli stoisz przed trudnym wyborem i nie wiesz, jaki kierunek kształcenia wybrać, zajrzyj do Collegium Balticum. Szczecińska Szkoła Wyższa to doskonały wybór dla każdego, kto chce osiągnąć zawodowy sukces. Droga do kariery bywa trudna i długa, jednak dzięki wsparciu ze strony doświadczonych mentorów możesz osiągnąć sukces szybciej niż się tego spodziewasz!

Przyjdź do nas, studiuj praktycznie, zadbaj o swoją przyszłość!

Uczelnia posiada także Wydział Zamiejscowy w Stargardzie.

E-katalog

Komisarz salonu

Wioleta Kupiec
tel. 22 628 58 62 wew. 32
tel. 22 621 75 26 wew. 32
w.kupiec@perspektywy.pl