Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Wrocławska
Centrum Kongresowe
ul. Janiszewskiego 8, Wrocław

Kiedy odbędzie się salon?

11-12 września
godz. 8.30 – 15.00
wstęp wolnyInauguracja Wrocławskiego Salonu Maturzystów

Przyszłoroczni absolwenci liceów i techników z województwa dolnośląskiego spotkali się na Wrocławskim Salonie Maturzystów w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej 11 września i będą gościć tu przez dwa dni.

Spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, rozmowy z przedstawicielami uczelni z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Krakowa, wreszcie rozmowy ze studentami staną się z pewnością dobrą okazją do wypracowania indywidualnych strategii maturalnych, służących wyborowi dalszych ścieżek edukacyjnych oraz doborowi odpowiednich studiów.

Uczestnicy uroczystego otwarcia Salonu podkreślali wagę tego szczególnego momentu w życiu maturzystów, życzyli wytrwałości w procesie przygotowań do majowych egzaminów i rozwagi w podejmowanych decyzjach.  W inauguracji uczestniczyli m.in. prof. Marek Ziętek, rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i przewodniczący Wrocławskiego Kolegium Rektorów Uczelni Akademickich, prof. Andrzej Dziedzic, prorektor ds. nauczania PWr, rektorzy i prorektorzy największych uczelni akademickich miasta, dr Bianka Siwińska, redaktor naczelna Perspektyw,  Piotr Świędrych, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu, Roman Kowalczyk, dolnośląski kurator oświaty oraz Ewa Szwęch, dyrektor wydziału szkół ponadgimnazjalnych z Urzędu Miasta.

Czytaj więcej...

Komisarz salonu

Magdalena Chróstna
tel. 22 628 58 62 wew. 31
m.chrostna@perspektywy.pl