Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Informacje dla wystawców

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Wrocławskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2018. Salon odbędzie się w dniach 11-12 września br. w budynku Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Janiszewskiego 8.

PLAN USTAWIENIA STOISK

Plan rozmieszczenia wystawców wraz z numerami stoisk znajdą Państwo na stronie plan stoisk

ODBIÓR STOISK

Stoisko wystawiennicze będzie można odebrać w poniedziałek 10 września w godz. 17:00-18:00 lub we wtorek rano, 11 września od godz. 7:30.

Pisemne potwierdzenie odebrania stoiska przez Państwa przedstawiciela będącego na miejscu jest obowiązkowe. Uprzejmie prosimy, aby wszelkie czynności porządkowe na stoisku zostały zakończone przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. do godz. 8:30.

PARKING

Drogą mailową otrzymali Państwo mapę sytuacyjną terenu Politechniki Wrocławskiej z drogą dojazdu do budynku D-20, w którym zlokalizowane są stoiska. Załączona również była karta parkingowa (do wypełnienia), która uprawnia do wjazdu i wyjazdu w celu wyładunku materiałów przed targami oraz po targach. Aby wjechać na teren Politechniki należy przy wjeździe podać przez interkom hasło “Salon – Wystawca” oraz posiadać załączoną kartę za szybą samochodu.

PROGRAM SPOTKAŃ

Na stronie internetowej Wrocławskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2018  http://www.salonmaturzystow.pl/2018/wroclaw/program znajdziecie Państwo szczegółowy program spotkań.

UROCZYSTE OTWARCIE

Uroczysta inauguracja Wrocławskiego Salonu Maturzystów 2018 odbędzie się w dniu 11 września br. o godz. 11:20 w Auli AC w budynku Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Z poważaniem

Magdalena Chróstna
Koordynator Wrocławskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2018
tel. 509 109 338, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.