Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach

Opis:

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach to uczelnia niepubliczna z ponad 20-letnim doświadczeniem w kształceniu na kierunkach inżynierskich, ekonomiczno-prawnych i humanistycznych na studiach I, II stopnia i podyplomowych. Prowadzi także program MBA Zarządzanie w biznesie międzynarodowym, adresowany do kadry kierowniczej i menedżerskiej.

Według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na temat rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i w Katowicach, jako wydział zamiejscowy poznańskiej WSB, jest najchętniej wybieraną uczelnią niepubliczną w kraju. 

W czasie badania przeprowadzonego w marcu 2018 roku zapytaliśmy naszych absolwentów, czy poleciliby studia w WSB swoim znajomym. 95 na 100 osób odpowiedziało twierdząco, ponieważ zajęcia były prowadzone w komfortowych warunkach, przez uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu, a także dlatego, że nawiązali tu relacje na całe życie.

Źródło: Badanie opinii studentów, absolwentów WSB oraz pracodawców przeprowadzone w okresie marzec - czerwiec 2018 roku, przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. dla Wyższej Szkoły Bankowej.

 

E-katalog

Komitet Honorowy

prof. Przemysław Jałowiecki
Przewodniczący Regionalnej Konferencji Rektorów Uczelni Akademickich
Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Przewodniczący Komitetu Honorowego

prof. Andrzej Kowalczyk
Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Jarosław Wieczorek
Wojewoda Śląski

Jakub Chełstowski
Marszałek
Województwa Śląskiego

Marcin Krupa
Prezydent Miasta Katowice

Robert Wanic
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie

Urszula Bauer
Śląski Kurator Oświaty

Komisarz salonu

Andrzej Wyszyński
tel. 22 628 58 62
a.wyszynski@perspektywy.pl

Patroni medialni