Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Informacje organizacyjne dla wystawców

Szanowni Państwo,

Witamy w gronie Wystawców Krakowskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2019.

Krakowski Salon Maturzystów odbędzie się dniach 5-6 września 2019 i jest pierwszym Salonem Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej przeprowadzanej w 16 miastach akademickich.

PLAN SALONU
Plan rozmieszczenia stoisk w Sali Wystawowej, wraz listą wystawców, znajdą Państwo na http://www.salonmaturzystow.pl/2019/krakow

ODBIÓR STOISKA
Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze w KRAKOWIE (Uniwersytet Jagielloński, Audytorium Maximum, Aula Wystawowa, ul. Krupnicza 33) będzie można odebrać w czwartek 5 września br. w godz. 7.30-8.30 na stoisku Perspektyw. Wystawcy, którzy przyjadą z własną zabudową wystawienniczą, mogą rozpocząć montaż stoiska 4 września od godz. 19.30 do godz. 20.30 lub rano w czwartek 5 września w godz. 7.30-8.30. Wystawcy ci zobowiązani są do posiadania atestów na stawianą przez siebie zabudowę.

Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 5 września br. najpóźniej do godz. 8.30. Nie wolno wystawcom opuścić stoiska ani demontować zabudowy przed godziną 15.00 tj. przed czasem zakończenia salonu.

Prosimy o nie przywożenie wartościowych rzeczy w dniu 4 września, gdyż nie zapewniamy depozytu.

POSTÓJ i PARKOWANIE
Informujemy, że Uczelnia nie dysponuje parkingiem dla Wystawców. Prosimy o parkowanie na terenie miasta.

DEMONTAŻ
Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 6 września, po zakończeniu targów - tj. po godz. 15.00. Demontaż należy zakończyć do godz. 18.00.

GODZINY OTWARCIA
Salon otwarty jest dla zwiedzających w dniach 5-6 września br. w godz. 8.30-15.00.

UROCZYSTE OTWARCIE I PROGRAM SALONU
Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie Krakowskiego Salonu Maturzystów o godz. 10.00, 5 września (czwartek), w Auli Dużej, Aditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33.

Szczegółowy program spotkań znajduje się na www.salonmaturzystow.pl

Uwaga: Uczelnie publiczne mają zaplanowane w programie 25-minutowe prezentacje – bardzo proszę o zapoznanie się z harmonogramem Prezentacji i przekazanie red. Marzenie Tarce, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji, kto z Państwa Uczelni będzie prowadził prezentację.

Opieka nad Wystawcami: Anna Szkutnik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komitet Honorowy

prof. Wojciech Nowak

prof. Wojciech Nowak
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
Przewodniczący Komitetu Honorowego

Piotr Ćwik

Piotr Ćwik
Wojewoda
Małopolski

Witold Kozłowski

Witold Kozłowski
Marszałek
Województwa
Małopolskiego

Jacek Majchrowski

Jacek Majchrowski
Prezydent
Miasta Krakowa

Lech Gawryłow

Lech Gawryłow
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie

Barbara Nowak

Barbara Nowak
Małopolski Kurator Oświaty

Komisarz salonu

Anna Szkutnik
tel. 22 628 58 62 wew. 34
a.szkutnik@perspektywy.pl

Patroni medialni