Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Studiuj na Tajwanie

Adres:

ul. Emilii Plater 53
00-113 Warszawa

Telefony:
22 213 00 80

taiwanembassy.org/pl_pl/

edudiv@mofa.gov.tw

Opis:

Chcesz zdobyć wykształcenie, zobaczyć świat i nauczyć się języka chińskiego, którym mówi ponad miliard osób na całym świecie? Na Tajwanie to możliwe!

Tajwan to nie tylko egzotyczne miejsce podróży, ale jeden z krajów Azji o najwiekszym potencjale naukowym. Na Tajwanie znajduje się ponad sto uniwersytetów specjalizujących się w różnych dziedzinach, takich jak politechniki: National Tsing Hua University, National Chiao Tung University czy National Cheng Kung University; uczelnie o profilu ogólnym, jak National Taiwan University, National Taiwan Normal University czy National Sun Yat-sen University oraz liczne uczelnie społeczne, marynistyczne i medyczne.

Uczelnie na Tajwanie, na których studiuje prawie 110 tysięcy obcokrajowców, charakteryzują się nie tylko światowym poziomem kształcenia, zarówno w dziedzinach humanistycznych jak i ścisłych, ale też wielką otwartością kulturową i bogatym życiem studenckim. Każda z nich zapewnia swoim studentom kursy języka chińskiego na różnych poziomach zaawansowania oraz mnóstwo dodatkowych zajęć sportowych, muzycznych czy związanych z (nawet nietypowym) hobby!

Ministerstwo Edukacji Tajwanu zaprasza polskich studentów, proponując stypendia obejmujące roczne kursy językowe Huayu, czteroletnie studia licencjackie, dwuletnie programy magisterskie oraz czteroletnie programy doktorskie. Więcej informacji na https://www.facebook.com/StudiujnaTajwanie/

E-katalog

Komitet Honorowy

prof. Wojciech Nowak

prof. Wojciech Nowak
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
Przewodniczący Komitetu Honorowego

Piotr Ćwik

Piotr Ćwik
Wojewoda
Małopolski

Witold Kozłowski

Witold Kozłowski
Marszałek
Województwa
Małopolskiego

Jacek Majchrowski

Jacek Majchrowski
Prezydent
Miasta Krakowa

Lech Gawryłow

Lech Gawryłow
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie

Barbara Nowak

Barbara Nowak
Małopolski Kurator Oświaty

Komisarz salonu

Anna Szkutnik
tel. 22 628 58 62 wew. 34
a.szkutnik@perspektywy.pl

Patroni medialni