Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Adres:

ul. M. Oczapowskiego 2
10-719 Olsztyn

Telefony:
89 523 52 59
89 524 51 51

uwm.edu.pl
rekrutacja.uwm.edu.pl

rekrutacja@uwm.edu.pl

Opis:

UWM – studia w dobrym klimacie!

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie jest uczelnią publiczną realizującą bezpłatne kształcenie na studiach stacjonarnych. Oferujemy kształcenie na 74 kierunkach. Kształci się tu ok. 20 tysięcy studentów. Oprócz studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich i magisterskich), Uniwersytet oferuje studia doktoranckie oraz szeroką tematykę studiów podyplomowych.

UWM otwarty jest także na inne grupy wiekowe. Uniwersytet Dzieci na UWM pomaga najmłodszym odkrywać własne pasje i zainteresowania, pokazując bogactwo świata nauki. Słuchaczy Uniwersytetu III Wieku wpieramy w zdobywaniu umiejętności funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym.

Wyjątkowym atutem Uniwersytetu jest lokalizacja. Większość obiektów naukowo-dydaktycznych oraz domów studenckich zlokalizowanych jest w dzielnicy Olsztyna - Kortowie, stanowiącej samodzielne miasteczko akademickie. Kampus Kortowo posiada szeroko rozbudowaną infrastrukturę: nowoczesne laboratoria, pracownie, sale wykładowe, nowoczesne zaplecze naukowo-badawcze i rekreacyjne oraz osiedle mieszkaniowe. Walorem miasteczka akademickiego jest jego malownicze położenie wśród lasów i jezior. Teren całego kampusu uniwersyteckiego jest monitorowany, a bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia straż akademicka. Kortowo – uniwersytecki kampus zaliczany jest do jednych z najpiękniej zlokalizowanych ośrodków akademickich w Polsce.

Szeroka oferta kształcenia, interesujące kierunki studiów, najpiękniejszy w Polsce kampus uniwersytecki, doskonałe warunki studiowania, niskie koszty utrzymania i niepowtarzalna atmosfera - to atuty, dzięki którym Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie dwukrotnie zyskał tytuł Uczelni Przyjaznej Studentom przyznawany przez Parlament Studentów RP.

Tu naprawdę studiuje się w dobrym klimacie.

E-katalog

Szkoły policealne
Warszawska Szkoła Reklamy

Komitet Honorowy

prof. Ryszard Górecki

prof. Ryszard Górecki
Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Przewodniczący Komitetu Honorowego

Artur Chojecki

Artur Chojecki
Wojewoda Warmińsko-Mazurski

Gustaw Marek Brzezin

Gustaw Marek Brzezin
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Piotr Grzymowicz

Piotr Grzymowicz
Prezydent Olsztyna

Jolanta Gołaszewska

Jolanta Gołaszewska
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży

Krzysztof Marek Nowacki

Krzysztof Marek Nowacki
Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty

Komisarz salonu

Andrzej Wyszyński
tel. 22 628 58 62
tel. 22 621 75 26
a.wyszynski@perspektywy.pl

Patroni medialni