Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Opolska
Zespół Dydaktyczny "Łącznik"
Opole ul. Mikołajczyka 16

Kiedy odbędzie się salon?

13 września
godz. 8.30 – 15.00
wstęp wolny


Wszystko o maturze 2020, zasady i kryteria rekrutacji na wyższe uczelnie, prezentacje uczelni z regionu, kontakt z fachowymi doradcami zawodowymi, aktywne uczestnictwo Biura Karier PO - wszystko to znajdą we wrześniu maturzyści na Salonie Maturzystów, który odbędzie się tradycyjnie na Politechnice Opolskiej.

Tak było w 2019 r.

Politechnikę Opolską po raz kolejny opanowali maturzyści z Opola i województwa opolskiego, biorący udział w Opolskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Podczas inauguracji gości Salonu powitał prof. Krzysztof Malik, prorektor uczelni, który przedstawił zalety studiowania na Politechnice Opolskiej. Słowa powitania do młodzieży skierował także Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola, zachęcając uczniów do studiowania w Opolu i kontynuowania w nim swojej dalszej kariery zawodowej. Władze oświatowe miasta reprezentowała Joanna Wnuk, dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Opolu.

Po przecięciu wstęgi wykład inauguracyjny wygłosił Piotr Świędrych, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu, który mówił o maturze 2019.

Na opolski Salon przyjeżdża młodzież z całego województwa, która uczestniczy zarówno w spotkaniach z ekspertami OKE we Wrocławiu, jak i w prezentacjach uczelni. Długa kolejka chętnych ustawiła się do stoiska Perspektyw po "Informator dla Maturzystów 2019".

fot. S.Dubiel/Politechnika Opolska

Tak było na Opolskim Salonie Maturzystów 2017

fot. S.Dubiel/Politechnika Opolska

Patroni medialni

Komisarz salonu

Bartek Więckowski
tel. 22 628 58 62 wew. 44
tel. 22 621 75 26 wew. 44
b.wieckowski@perspektywy.pl