Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Poznańska
Centrum Wykładowo-Konferencyjne
ul. Piotrowo 2, Poznań

Kiedy odbędzie się salon?

23-24 września
wstęp wolny


Poznański Salon Maturzystów

Salon w Poznaniu jest jednym z trzech najliczniej odwiedzanych salonów w ramach wrześniowej kampanii informacyjno-promocyjnej Perspektyw. Znakomita lokalizacja w nowoczesnym Centrum Kongresowym Politechniki Poznańskiej jest wygodnym miejscem zarówno dla wystawców jak i odwiedzających Salon. Wykłady, warsztaty, przestrzeń wystawiennicza, spotkania z ekspertami OKE w Poznaniu wszystko w jednej, znakomicie zaprojektowanej, nowoczesnej przestrzeni. Zapraszamy maturzystów z województwa wielkopolskiego na Politechnikę Poznańską.

Tak było w 2018 r.

Rozpoczął się Poznański Salon Maturzystów

Politechnika Poznańska po raz kolejny przyjęła w swoich murach maturzystów z Poznania i województwa wielkopolskiego biorących udział w Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Podczas inauguracji gości Salonu przywitał na uczelni prof. Jacek Goc, prorektor Politechniki Poznańskiej. Przybyli również: Mariusz Wiśniewski, I zastępca prezydenta miasta Poznania, Czesław Kruczek, zastępca dyrektora departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Marcin Jakubowski, wicedyrektor OKE w Poznaniu, Ewelina Majchrzak reprezentująca Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz prof. Cezary Mądrzak, prorektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Na poznański Salon przyjeżdża młodzież z całego województwa wielkopolskiego, która uczestniczy zarówno w spotkaniach z ekspertami OKE w Poznaniu, jak i prezentacjach uczelni. Długa kolejka chętnych ustawiła się do stoiska Perspektyw po "Informator dla Maturzystów 2019".

Jutro drugi dzień Salonu.


Tak było na Poznańskim Salonie w 2017

Fot. P. Stanula/UAM

Patroni medialni

Komisarz salonu

Andrzej Fornal
22 628 58 62, wewn. 19
a.fornal@perspektywy.pl