Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

Adres:

ul. Żołnierska 53
71-210 Szczecin

Telefony:
91 814 94 01
91 814 94 02
91 814 94 04

zpsb.pl

rekrutacja@zpsb.pl

Opis:

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - pierwsza uczelnia niepubliczna na Pomorzu Zachodnim, od 26 lat kształcąca profesjonalne kadry menedżerskie dla nowoczesnej gospodarki.

ZPSB to przede wszystkim praktyczny profil kształcenia - zajęcia prowadzone przez praktyków, metody kształcenia oparte na analizie realnych przypadków, firmy symulacyjne oraz autorskie gry strategiczne i symulacyjne, cykle wykładów praktyków.

ZPSB oferuje studia I stopnia na kierunkach Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka i Pedagogika, studia w języku angielskim oraz wspomagane e-learningiem. Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie trwają tylko 3 semestry, natomiast oferowane są także prestiżowe studia magisterskie wraz z podyplomowymi MBA, które wyposażają absolwentów w dwa dyplomy - magisterski oraz MBA.

Najnowszą ofertą dla maturzystów jest 3-semestralne kształcenie specjalistyczne, ze świadectwem dyplomowanego specjalisty, a także możliwością kontynuowania studiów na I stopniu.

Dla osób z dyplomem ukończenia studiów, ciekawą propozycją są praktyczne studia podyplomowe - do wyboru z ponad 20 kierunków, w tym menadżerskie studia podyplomowe Executive MBA. ZPSB prowadzi także studia międzynarodowe dla studentów z Polski i zagranicy, całkowicie w języku angielskim (International Business Studies – IBS). 

Siłą Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu jest też jej lokalna obecność na terenie zarówno Szczecina, jak i województwa - przez Wydziały w Gryficach, Świnoujściu i Stargardzie.

E-katalog

Komitet Honorowy

prof. Edward Włodarczyk

prof. Edward Włodarczyk
Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego
Przewodniczący Komitetu Honorowego

Tomasz Hinc

Tomasz Hinc
Wojewoda
Zachodniopomorski

Ryszard Mićko

Olgierd Geblewicz
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

Piotr Krzystek

Piotr Krzystek
Prezydent
Miasta Szczecin

Marcjanna Klessa

Marcjanna Klessa
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu

Magdalena Zarębska-Kulesza

Magdalena
Zarębska-Kulesza

Zachodniopomorski
Kurator Oświaty

Komisarz salonu

Wioleta Kupiec
tel. 22 628 58 62 wew. 32
tel. 22 621 75 26 wew. 32
w.kupiec@perspektywy.pl

Patroni medialni