Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Informacje organizacyjne dla wystawców

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Warszawskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2019.

Warszawski Salon Maturzystów odbędzie się dniach 12-13 września 2019 w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej przeprowadzanej w 16 miastach akademickich.

PLAN SALONU

Plan rozmieszczenia stoisk w Auli Głównej PW, wraz listą wystawców, znajdą Państwo na http://www.salonmaturzystow.pl/2019/warszawa

ODBIÓR STOISKA

Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze w WARSZAWIE (Politechnika Warszawska Aula Główna PW, ul. Plac Politechniki 1) będzie można odebrać w środę 11  września br. w godz. 15.30-18.30 na stoisku Perspektyw. Wystawcy, którzy przyjadą z własną zabudową wystawienniczą, mogą rozpocząć montaż stoiska 11 września od godz. 11.30 do godz. 18.30 lub rano w czwartek 12 września w godz. 7.45-9.00. Wystawcy ci zobowiązani są do posiadania atestów na stawianą przez siebie zabudowę.

Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 12 września br. najpóźniej do godz. 9.00. Nie wolno wystawcom opuścić stoiska ani demontować zabudowy przed godziną 15.00 tj. przed czasem zakończenia salonu.

Prosimy o nie przywożenie wartościowych rzeczy w dniu 11 września, gdyż nie zapewniamy depozytu.

POSTÓJ i PARKOWANIE

Informujemy, że wystawcy wjeżdżają od ul. Noakowskiego a następnie, po rozładunku, parkowanie na parkingu PW od ul. Rektorskiej. Samochody parkują zgodnie z miejscami wskazanymi przez ochronę – ochrona posiada listę Wystawców i wg niej wpuszcza na teren centralny PW. Wjeżdżając na teren Politechniki należy wypełnić kartę (karty parkingowe do odbioru na stoisku Perspektyw) i umieścić ją w widocznym miejscu. Parkowanie na parkingu PW jest odpłatne wg. stawki ryczałtowej ustalonej przez Politechnikę za auto na kwotę 20 zł za cały dzień, lub wg. stawki godzinowej.

DEMONTAŻ

Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 13 września, po zakończeniu targów - tj. po godz. 15.00. Demontaż należy zakończyć do godz. 18.00.

GODZINY OTWARCIA 

Salon otwarty jest dla zwiedzających w dniach 12-13 września br. w godz. 9.00-15.00.

PROGRAM SALONU

Szczegółowy program spotkań znajduje się na www.salonmaturzystow.pl/warszawa

Uwaga: Warszawskie uczelnie publiczne mają zaplanowane w programie 25-minutowe prezentacje – bardzo proszę o zapoznanie się z harmonogramem Prezentacji i przekazanie red. Małgorzacie Sowińskiej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji, kto z Państwa Uczelni będzie prowadził prezentację.

Opieka nad Wystawcami: Anna Szkutnik,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Bożena Kieruzalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu przesyłamy bannery Warszawskiego Salonu Maturzystów do zamieszczenia na Państwa stronie - dziękujemy

 

Komitet Honorowy

Marcin Pałys

prof.Marcin Pałys
Przewodniczący KRUW,
Rektor Uniwersytetu Warszawskiego
Przewodniczący Komitetu Honorowego

Prof. Jan Szmidt

prof. Jan Szmidt
Przewodniczący KRASP
Rektor Politechniki Warszawskiej

Zdzisław Sipiera

Zdzisław Sipiera
Wojewoda
Mazowiecki

Adam Struzik

Adam Struzik
Marszałek
Województwa
Mazowieckiego

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski
Prezydent
m.st. Warszawy

Anna Frenkiel

Anna Frenkiel
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie

Aurelia Michałowska

Aurelia Michałowska
Mazowiecki Kurator Oświaty

Komisarz salonu

Anna Szkutnik
tel. 22 628 58 62 wew. 34
tel. 22 621 75 26 wew. 34
a.szkutnik@perspektywy.pl

Patroni medialni